HAKKIMIZDA

“İşe Alım Süreçlerinizdeki Çözüm Ortağınız’’

Moneta İnsan Kaynakları, 10 yılı aşkın tecrübeli uzman kadrosu ile; “Çözüm Ortağı ” ilkesini benimseyerek yola çıkmış, her sektörden firmadaki işe alım başarısını ispatlamış ve müşterilerinin ihtiyaçları doğrultusunda orta ve üst düzey işe alım projelerinde esnek ve proaktif çözümler sunan bir danışmanlık firmasıdır.

İhtiyaçlarınıza ve şirket kültürünüze uygun çözümleri sunmak için sürekli güncelliğini koruyan dinamik veri tabanımızı, tecrübemizi ve sahip olduğumuz sınırsız enerjimizi kullanıyoruz!

GÜÇLÜ YÖNLERİMİZ

  • İnsan hayatına dokunarak işinin en iyisini yapmayı hedefleyen bir ekip
  • Güçlü ve güncel veri tabanı/yetenek havuzu
  • İşe alımda sınırsız kaynak kullanımı
  • Gerçekleştirdiği projeler ve işe alım ile edinilmiş network
  • Firma ve projelere göre özel olarak tasarlanmış işe alım süreçleri
  • Butik hizmet anlayışı
candidate06

GAMZE BİLGE

Çalışma Ekonomisi ve Endüstri İlişkileri bölümünden mezun olduktan sonra kariyerine ilk olarak Barsan Global lojistik firmasında başladı ve 2 yıl süre ile İnsan Kaynaklarının tüm ana alanlarında deneyim kazandı.

2009-2014 yılları arasında NBS İnsan Kaynakları ve Yönetim Danışmanlığı firmasına geçiş yaparak, teknoloji, enerji, IT ve FMCG gibi bir çok sektör için işe alım proje yöneticiliği yaptı. Ardından 2014 yılında Koç Sistem Bilgi Teknolojileri‘ne insan kaynakları iş ortağı olarak geçti. İşe alım, performans ve yetenek yönetimi, yeni mezun işe alım programı, işveren markası çalışmaları, sosyal sorumluluk projeleri, ücretlendirme ve kariyer yönetimi gibi alanlarda uzmanlık kazandıktan sonra da Moneta Kurucu Ortakları arasındaki yerini aldı.

candidate04

BURCU AYDIN BARIŞ

Çalışma Ekonomisi ve Endüstri İlişkileri bölümünden mezun olduktan sonra kariyerine ilk olarak Koç Bank’ta müşteri temsilcisi olarak başladı. İlerleyen süreçlerde işe insan kaynakları asistanı olarak işe alım, performans yönetimi, ücretlendirme, kariyer planlama gibi konularda uzmanlık kazandı.

2009 yılında NBS İnsan Kaynakları ve Yönetim Danışmanlık firmasına geçiş yaparak, teknoloji, enerji, IT ve FMCG gibi birçok sektör için işe alım proje yöneticiliği yaptı.

Orta ve üst düzey yönetici işe alımlarında uzmanlaşan Barış, 2012 yılında insan kaynakları yöneticisi olarak global bir ambalaj firması olan Greif FPS firmasında çalışma hayatına devam etti. İşe alım, performans yönetimi, ücret yönetimi gibi alanlarda görev aldıktan sonra 2013 yılında yeniden NBS İnsan Kaynakları ve Yönetim Danışmanlığı firmasına proje müdürü olarak geçiş yaptı.

İşe alım, değerlendirme merkezi, iş geliştirme ve müşteri ilişkileri yönetiminde edindiği 3,5 yıllık deneyimden sonra işe Moneta Kurucu Ortakları arasındaki yerini aldı.

candidate02

SALİHA GÖK

Çalışma Ekonomisi ve Endüstri İlişkileri bölümünden mezun olduktan sonra ilk olarak 2005 yılında Yordam İnsan Kaynakları ve Danışmanlık firmasında işe alım uzman yardımcısı olarak başladı.

Kariyerine 2007 yılında NBS İnsan Kaynakları ve Yönetim Danışmanlık firmasında devam etti. Yaklaşık 8 yıl süresince; finans, inşaat, teknoloji, enerji, IT, perakende ve FMCG gibi birçok sektör için proje yöneticiliği, eş zamanlı operasyon yöneticiliği yaparak deneyim kazandı. Ayrıca bu süre içerisinde NBS Akademi biriminin kuruluşunda da aktif rol aldı.

2013 yılında İstanbul Varlık / Plato Finansal Danışmanlık Servislerinde görev almaya başladı. İnsan Kaynakları Yöneticisi olarak orta ve üst düzey işe alım süreçleri, çağrı merkezi toplu işe alım süreçleri, sosyal etkinlikler ve motivasyon faaliyetlerinin organizasyon süreçlerinde yer aldı.

Alanında edinmiş olduğu aktif 12 yıllık deneyimin ardından işe Moneta Kurucu Ortakları arasındaki yerini aldı.