HİZMETLERİMİZ

İŞE ALIM VE SÜREÇ YÖNETİMİ (RPO)

Değişen, dönüşen, büyüyen organizasyonlar içerisinde ‘’İnsan kaynakları departmanının’’ günümüz piyasa koşullarını yakalaması ve gelişen yetenek havuzlarında doğru adaya kolaylıkla ulaşabilmesi gibi konu başlıkları beraberinde zorluklar getiriyor. İşte tam da bu noktada firmalara zaman, maliyet avantajı sağlayabilecek, bu hizmeti sunarken kaliteden ödün vermeyecek ve verimlilik ilkesi ile sizi sonuca götürebilecek RPO hizmeti devreye giriyor.

RPO Hizmeti ana hatlarını birlikte çizdiğimiz bir işe alım projesinin ya tamamı ile bastan devraldığımız (projenin işe alınmasından, adayın firmaya yerleştiği sürece kadar), tüm işe alım sürecini outsource ettiğiniz ya da hatları çizilmiş bir işe alım sürecinin outsource edilmiş alanlarını vurgulayan hizmet modelimizdir.

Hangi durumlarda bu hizmetten yararlanabilirsiniz?

Yeni bir projeye başladığınız, sıfırdan bir ekip kurduğunuz veya şirketinizde yeni bir departman oluşturduğunuzda,
Şirketinizde yetiştirilmek üzere yeni yetenekleri almak üzere olduğunuzda,
Toplu bir işe alım projesi gerçekleştirdiğinizde
İşe alım süreçlerinizde hız kazanmak ve kendinizi İnsan kaynakları stratejilerinize odaklamak istediğiniz de faydalanabilirsiniz.

RPO Hizmetimizin Avantajları Nelerdir?

Size özel tasarlanmış, esnek işe alım çözümleri
Zaman ve maliyet tasarrufu
Operasyonel anlamda verimlilik
Süreç ile ilgili size benchmark hizmeti verebilecek sistematik raporlama
İşe alım sürecinizde etkin yetenek yönetimi

SEÇME VE YERLEŞTİRME

Seçme ve Yerleştirme

En büyük tutkumuz müşterilerimiz için özelleştirilmiş işe alım çözümlerini sunarken is ve çözüm ortağı modeli ile hizmet vermektedir. Hedefimiz sizlerle uzun vadeli iş birlikleri kurarak hızlı, güvenilir, kaliteli hizmet anlayışı ile seçme ve yerleştirme hizmetimizi sunmaktır.

Headhunt

Kariyer portalların da ulaşamadığınız, datalarınızda mevcut olmayan ancak mutlaka ulaşmanız gereken adaylara sizler için ulaşıyoruz. Bu konuda en iyilerden olduğumuza inanıyoruz

Aday Havuzu Oluşturma

Mevcut projelerinizde veya kısa vade de oluşabilecek potansiyel gördüğünüz projelerinizin var olduğu süreçlerde, hızlı bir yaklaşım ve çözüm odaklı hizmet almak istediğiniz durumlarda sizler adına gerekli dataları oluşturup, raporlama hizmeti sunuyoruz.

DAHA DETAYLI BİLGİ İÇİN BİZE ULAŞIN

Hizmetlerimiz hakkında daha detaylı bilgi almak için iletişim formumuzu doldurarak ya da info@monetahr.com adresinden bize ulaşabilirsiniz.

DİĞER HİZMETLERİMİZ

Piyasa Ücret Araştırması

Yeni oluşturacağınız bir kadro, yeni tanımlanmış spesifik bir pozisyon ve mevcut süreçlerinizde iyileştirme yapmak istediğiniz durumlarda; araştırma yapmak ve karşılaştırma imkânı sunmak üzere yanınızdayız.

CV Danışmanlığı

İş arayışınızda fark yaratmak, yeteneğinize ve yetkinliğinize uygun bir cv kimliği oluşturmak, profesyonel dünyada bir adım öne çıkmak, headhunterlar için aranılan bir aday olmak istediğinizde sizin için buradayız.
Bilgi için info@monetahr.com

Assessment Center

Günümüz koşullarında sizlere rekabet avantajı sağlamak, doğru zamanda doğru adayı işe almak, mevcut yeteneğinizin uzun vade de şirketinize kazandırmak, şirket içi kariyer haritalarının ve gelişim alanlarını belirlemek, kurum ve kültürünüze uygun olan yeni mezunları şirketinize seçmek, lider ve yönetici seçimlerinizde en etkin adayı ön plana çıkarmak istediğiniz tüm durumlarda sizlere 360 derece değerlendirilme hizmeti sağlayan bir çalışma modelimizdir.

KOÇLUK NEDİR ve NASIL ÇALIŞABİLİRİZ?

Hepimizin hayatında belirli dönemleri vardır. Kimimizin hayata geçirmek isteyip nereden başlayacağını bilemediği bir projesi, bir raftan diğerine kaldırıp durduğu hayata geçiremediği bir hayali veya hedefi, o işi, o projeyi hayata geçirmek için yeterli motivasyon kaynağını nereden ve nasıl bulacağını bilemediği ve tüm bunları nasıl sürekli kılabileceği, günün sonunda nasıl kararlılıkla yürütebileceğini bilmediği durumlar. Koçluk iste tam da bu gibi durumlarda devreye giriyor.

Kısa bir tanımla özetleyecek olursak:

Koçluk doğru zamanda doğru yerde güçlü sorularla, tam odaklı bir dinleyici rolü ile kişilerin kendi potansiyellerini keşfetmelerini sağlayan, onlara kendi alanlarını açmaları için destekleyen bir meslektir.

İşte tüm bunlar için buradayız!

Hangi Durumlarda Birlikte Çalışabiliriz?

Her şeyden önce kendinize biraz daha kaliteli zaman ayırmak, farkındalığınızı doğru sorularla ortaya çıkarmak ve potansiyelinizi keşfetmek istediğinizde,
Karar alıp hayata geçiremediğiniz hayal ve hedeflerinizi hayata geçirmek için biraz daha cesaret istediğinizde
O hedef veya hayale ulaşmak için yeterli iç motivasyonu bulmak ve kararlılıkla nasıl sürdürebileceğinizi bilemediğiniz durumlarda
İş veya Özel hayatınızda Değişime ihtiyaç duyduğunuz ve nereden başlayacağınızı bilemediğiniz ve benzeri durumlarda birlikte keyifle çalışabiliriz.

Kendinize bunun için ne kadar mı zaman ayırmanız gerekiyor?

Bir Koçluk Seansı ortalama olarak 1 saat sürüyor. Koçluk almak istediğiniz konu ve duruma göre haftada bir veya iki gün 1 er saat olarak planlayabiliriz.

İletişim ve daha fazla bilgi için: info@monetahr.com